Kontakt

Kontakt

Sandnes Bluesklubb 
Postboks 596
4325 Sandnes

Org. nr. 984 117 914

E-postaddresse:
post@sandnes-blues.org

Webaddresse:
www.sandnes-blues.org

Konsertlokale:
Sandnes Brygge
Havnegata 15
4306 Sandnes


Leder

Paul S. Oliversen

913 29 572

leder@sandnes-blues.org

Nestleder

Rolf Aronsen

468 43 384

nestleder@sandnes-blues.org

Kasserer

Geir Siqveland

934 32 587

kasserer@sandnes-blues.org

Booking

Pål Utne

915 64 600

booking@sandnes-blues.org

Sekretær

Torill N. Nessler

928 12 930

sekreter@sandnes-blues.org

Teknisk

Poul Erik Jørgensen

909 25 328

teknisk@sandnes-blues.org

Styremedlem

Iren S. Hjorth

900 23 622

styremedlem1@sandnes-blues.org

Styremedlem

Jan Audun Gjermundsen

90076799

styremedlem2@sandnes-blues.org

2. Varamedlem

Ingrid Lisa Haraldseid

924 85 092

varamedlem2@sandnes-blues.org

Ingen Verv

Morten Rognstad

970 87 355

Ingen Verv

Odd Egil Grefstad

900 18 816

Ingen Verv

Njål Møller

975 35 851

Kontakt oss:

Ditt navn: *
E-post (obligatorisk): *
Emne: *
For å ungå spam, skriv inn koden i feltet under:
captcha

Bookingskjema:

Bandnavn: *
Kontaktperson *:
Kontaktadresse: *
Postnr.: * Poststed: *
Telefon *:
E-postadresse: *
Webadresse:
Er det noen spesiel dato(er) dere ønsker å spille?
Hvor mange er dere i bandet? *
I hvilke år ble bandet startet? *
Informasjon om bandet?
Bilde av bandet
Mer informasjon om bandet
For å ungå spam, skriv inn koden i feltet under:
captcha